Helium Rush with mPOINTS

Eğlence Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.7 MB
  • Version 1.4.460
  • Dil Türkçe
  • Firma GROm Games
Çok eğlenceli bir beceri oyununda kendini göstermek ister misin?

Çok eğlenceli bir beceri oyununda kendini kaybetmek eğlenmek ister misin? Sen de boş zamanlarında yapacak bir şeyler arıyor ama bulamıyor çok mu sıkılıyorsun? Eğer cevabın evet ise işte bu muhteşem oyun tam da sana göre. Hemen indir maceraya katıl.

Bu harika oyunda yapman gereken oldukça kolay anlaşılır bir menüde toplanmış. Talimatlar her yaştan insanın kolayca anlayabileceği tarzda verilmiş. Yapman gereken mekandaki bütün şeyleri üstten attığın nesneler ile yer ile bir etmek. Başarılı olarak geçtiğin her bölümden sonra daha da zor görevler ile yeni bölümlerin kilitleri hemen açılacak ve seni daha da zorlayacak yeni bölümlere götürecek. Çok ama çok eğlenceli süper bir oyuna var mısın? Boş zamanlarının vazgeçilmez bir oyun ile dolmasını ister misin?

Eğer bu soruların hepsine cevabın kocaman bir evet ise işte bu karşında gördüğün oyun tam olarak da sana göre yapılmış. İstediğin zorlukta ayarla ve bu sınırsız eğlenceye hemen şimdi ortak ol. Eğer sen de bu oyun tam bana göre hemen bu eğlenceye katılmalıyım dersen yapman gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek. Evet sen de şimdi bu sınırsız eğlenceye katıl savaşa başla.

Daha Fazla Göster
Helium Rush with mPOINTS indir